kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
2012 Gençlik Olimpiyatları (YOG) için iki sporcumuz aday kadroda

2012 Gençlik Olimpiyatları (YOG) için iki sporcumuz aday kadroda

Henüz çok genç olan AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Şubesi, hedeflerine doğru istikrarlı bir şekilde ilerliyor.  Sporcu yetistirmeye odakli ve "sporcuyu" varlığının merkezine koyan, AKUT Spor Kulübü Kayak ve snowboard takımı, uzun dönemli hedeflerinden  biri olan olimpiyatlara katılım hedefine, 13-22 Ocak 2012 tarihleri arasında yapılacak 2012 Innsbruck Gençlik Olimpiyatları’na Turkiye Kayak Federasyonu tarafından aday seçilen 4 sporcudan 2 sinin kulüp sporcuları olmasından dolayı gurur duyuyor.

 

Bu güzel gelişmeyi, sporcular ve veliler olarak, Innsbruck 2012 organizasyonun de desteği ile, Deniz Kulaksızoğlu ve Irmak Turanlı’ya başarı dileklerini iletmek amacıyla 27 Kasım 2011 tarihinde Marmara Yelken Kulübünde bir toplantı düzenlenmiştir. Şube sorumlusu Yusuf Gürel ve Sportif Koordinatör Mehmet Evcim tarafından YOG 2012 Innsbruck hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Değerli sporcularımızın,  6-7 Aralık 2011 tarihinde Moltaller Buzulunda yapılacak olan seçmelerde başarılı olacaklarına inaniyor ve kendilerine başarılar diliyoruz.


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 11419 kez okundu.
sponsor logo