kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
闣er logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
Akut Kar Sporlar覺 Alp Disiplini Tak覺m覺 U14 ve U16`larda da h覺z覺n覺 kesmedi

Akut Kar Sporlar覺 Alp Disiplini Tak覺m覺 U14 ve U16`larda da h覺z覺n覺 kesmedi

2016-2017 sezonu Türkiye A1 Ligi U16 ve U14 YA GRUBU / 1.ayak kayak SLALOM yar覺malar覺, 25-26 Aral覺k 2016 tarihlerinde Erzurum Polat Hotel Pistleri’nde gerçekletirildi.

PEGASUS Havayollar覺’n覺n ula覺m sponsorluunda yar覺an AKUT Spor Kulübü, 襤stanbul’dan 2, Ankara’dan 4 ve Kocaeli’den 5 sporcu olmak üzere, toplamda 11 sporcu ile bu yar覺malara kat覺ld覺. 

Baantrenörümüz Yavuz K覺y覺c覺 ve ekibinin yönetiminde, slalom disiplininde 2 günde çift inili olarak yap覺lan ve çok çekimeli geçen yar覺malarda, AKUT kayakç覺lar覺, ilk gün, 1 alt覺n, 2 bronz; ikinci gün 1 alt覺n, 1 gümü ve 1 bronz madalya kazanarak, toplam 6 MADALYA ile A1 ligine baar覺l覺 bir balang覺ç yapt覺lar. Her iki günde madalya alan ve s覺ralamaya giren sporcular覺m覺z aa覺daki gibidir.

1. GÜN SONUÇLARI :
U16 ERKEKLER
3. CEM B襤NGÖL – AKUT 襤STANBUL- Bronz Madalya
4. DORUK ÜSTAY –AKUT KOCAEL襤
5. GÖKSU YE襤DA – AKUT ANKARA

U16 KIZLAR
3. PER襤 TÜFEKÇ襤 – AKUT 襤STANBUL- Gümü Madalya
4. M襤NA BATAN – AKUT KOCAEL襤
6. GÜNE DAYIOLU – AKUT ANKARA
11. YASEM襤N AKAN – AKUT ANKARA

U14 KIZLAR
1. M襤NA AKARCAN – AKUT ANKARA- Alt覺n Madalya
4. MAYA ÖZHUN – AKUT KOCAEL襤

2. GÜN SONUÇLARI :
U16 ERKEKLER
2. EREN 襤Ç襤MENLER- AKUT KOCAEL襤 Gümü Madalya
7. DORUK ÜSTAY- AKUT KOCAEL襤

U16 KIZLAR
3. PER襤 TÜFEKÇ襤 – AKUT ISTANBUL- Bronz Madalya
4. M襤NA BATAN- AKUT KOCAEL襤
10. YASEM襤N AKAN- AKUT ANKARA

U14 KIZLAR
1. M襤NA AKARCAN- AKUT ANKARA – Alt覺n Madalya
4. MAYA ÖZHUN- AKUT KOCAEL襤

Lig yar覺lar覺ndan sonra ayr覺ca, 27-28 Aral覺k 2016 tarihlerinde, Sway Hotel pistinde, U14-U16 M襤LL襤 TAKIM SEÇMELER襤 yap覺lm覺t覺r.
Nefes kesen, ve son derece heyecanl覺 geçen seçmeler sonras覺nda, U16 ya grubunda ilk üç ve U14 ya grubunda ilk iki sporcu Milli Tak覺ma davet edilmi ve kulübümüzden 3 Sporcumuz Milli Tak覺ma girme hakk覺 kazanm覺t覺r.

M襤LL襤 TAKIM SEÇMELER襤 SONUÇLARI :

U16 ERKEKLER
1.EREN 襤Ç襤MENLER - AKUT KOCAEL襤
2.Derin Berkin
3.Asr覺n Beceren

U16 KIZLAR
1.Emine Köksal
2. PER襤 TUFEKC襤 - AKUT 襤STANBUL
3. Fulya Yücel

U14 ERKEKLER
1. Kerem Haymana
2. Erim Kafadar

U14 KIZLAR
1. Ceren Y覺ld覺r覺m
2. MAYA ÖZHUN - AKUT KOCAEL襤

Tüm sporcular覺m覺z覺 gayret ve baar覺lar覺ndan dolay覺 tebrik eder, Baantrenörümüz Yavuz K覺y覺c覺 ve ekibine teekkürlerimizi sunar覺z.


facebook payla twitter payla Bu haber 3083 kez okundu.
sponsor logo