kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
闣er logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
AKUT Kar Sporlar覺 B繹l羹m羹 Sezon Sonu Bulumas覺

AKUT Kar Sporlar覺 B繹l羹m羹 Sezon Sonu Bulumas覺

AKUT Kar Sporlar覺 Bölümü sporcu ve velileri, 5 May覺s 2013 Pazar günü, sporcumuz Derin Berkin’in annesi  襤rem Sözügeçer’in ev sahipliinde, Istanbul Gourmet’nin lezzetli yemekleri eliinde, AKUT SK Bakan覺 Nasuh Mahruki-Mine Mahruki, Genel  Sekreter Saydun Gökin, AKS Kurucusu Yusuf Gürel, baantrenörümüz Fatih K覺y覺c覺 ve Metin-Ece Nemutlu’nun kat覺l覺mlar覺 ile bulutular. 150 kiilik bir topluluk önünde, A Tak覺m覺’na seçilen, Milli forma giyen ve Türkiye ampiyonas覺’nda dereceye giren sporcular覺m覺za alk覺lar eliinde ödülleri verildi.  Sponsorlar覺m覺z, Medical Park, Bonuscard, VBG, Fibabanka, Infomag, Beta Yelken Akademisi’ne teekkür plaketleri sunuldu.

 

襤çinde, Xanadu Snowwhite Hotel, Alkoçlar Hotel’de konaklamalar, ucak biletleri, Ipad Mini gibi zengin ödüllerin bulunduu bir piyango ile de heyecanl覺 ve neeli bir kapan覺la, sezonu tamamlayan AKUT SK Kar Sporlar覺 bölümü sporcular覺na, verimli bir yaz tatili dileriz.

 

Bu bulumada emei geçen, Handan 襤ki覺覺k, Meral Akdikmen, Emine Sezgin, Leyla Durlu, SelinTa’a ve ev sahibemiz 襤rem Sözügeçer’e tekrar teekkür ederiz.

 

A TAKIMI L襤STES襤

  1. Can TELL襤
  2. Cem B襤NGÖL
  3. Erke BESLER
  4. Pelin TAMER
  5. Tayra TUNCA
  6. Selin AÖIKGÖZ
  7. Deniz KULAKSIZOLU
  8. Harun imek
  9. Fatma Nur GÜL
  10. Betül GÜL

Sporcular覺m覺z覺n baar覺lar覺n覺n artarak devam etmesini dileriz.

 


facebook payla twitter payla Bu haber 10587 kez okundu.
sponsor logo