kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
AKUT Kar Sporları A TAKIM Sporcuları Belli Oldu

AKUT Kar Sporları A TAKIM Sporcuları Belli Oldu

MedicalPark/Bonuscard/VBG sponsorluğunda yarışan AKUT Kar Sporları Takımları, 2012-2013 sezonunda FIS Puanlaması sistemi bazına oturtulmuş bir performans değerlendirmesi metodu uygulamaya koydu. Sezon içindeki antrenmanlar ve yarışlardaki zamanlamaları dikkate alan bu sistemle seçilen A Takım kadrosu belli oldu.

Sezonda 7 Altın Madalya alarak Minik Erkekler kategorisinde  GS ve SLde Türkiye Şampiyonu olan Can TELLİ, snowboard takımında A Takıma seçilme hakkı kazanan tek sporcu oldu.

AKUT SK`nün sağlamış olduğu sponsorluklarla desteklediği, Erzurumlu sporcularımız Fatmanur Gül ve Betül Gül ile, Bayburtlu sporcumuz Harun Şimşek, göstermiş oldukları performansla, A Takım a seçilme başarısı göstermişlerdir.

Genç Erkekler kategorisinde kendinden yaşça büyük sporcular arasından sıyrılarak Türkiye 2.liği kazanan Deniz Kulaksızoğlu ve, Çocuk 1 Kızlar kategorisinde  birer Türkiye 2. Ve 3.lüğü kazanan Pelin Tamer ve bir Türkiye 3.lüğü kazanan Tayra Tunca da, A Takıma girme başarısı gösterdiler.

Son yarışlarda yaşamış oldukları şanssızlıklar nedeniyle A Takım kriterlerini kılpayı kaçıran, örnek sporcularımız Alp Tamer ve Ayşe Durlu da takdiri hak etmişlerdir.

2012-2013 Sezonunda göstermiş oldukları performans harcadıkları çaba nedeniyle bütün sporcularımızı tebrik ederiz.

2013-2014 Sezonunda bitin takımımıza başarılı ve keyfili bir sezon dileriz.

Alp Disiplini A Takım Kadrosu (Kategori Sırasına Göre)

1-      Fatmanur Gül

2-      Betül Gül

3-      Harun Şimşek

4-      Deniz Kulaksızoğlu

5-      Selin Açıkgöz

6-      Pelin Tamer

7-      Tayra Tunca

8-      Cem Bingöl

9-      Erke Besler


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 9083 kez okundu.
sponsor logo