kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
AKUT Kar Sporları Avrupa`da da Kürsüde Temsil Ediliyor...

AKUT Kar Sporları Avrupa`da da Kürsüde Temsil Ediliyor...

AKUT Kar Sporları Bölümü Ankara Şubesi sporcularından milli kayakçımız Kaan ŞAMGUL, 66 sporcunun yarıştığı Fransa’daki Praloup Sauze yarışlarında, U16 Erkekler kategorisinde, Slalom disiplininde 3.lüğe uzanarak, ay yıldızımızı kürsüye çıkardı. Milli Takımımızın bu yarışlarda kazandığı tek madalyanın, AKUT Kar Sporları sporcusundan gelmesi, bizi daha da gururlandırmıştır. 

U14 Kadınlarda 5.liğe de Türk Milli takımından Yael SADİOĞLU`nun ulaştığı ve Türk Milli takımının genelde başarılı performans sergilediği bu yarışlarda, Ay-Yıldızlı takımımız topladığı puanlarla 13 takım arasında 5.liğe uzandı.

Uzun vadeli çalışmanın, inancın, disiplinin ve sonunda gelen başarının gururunu yaşıyoruz.  Devamının gelmesi için, çalışmaktan, inanmaktan, disiplinden taviz vermeden ileriye bakmalıyız.

Madalyayı ülkemize kazandıran Kaan ŞAMGUL’e, başarılı performans ile 5.liğe ulaşan Yael SADİOĞLU`na ve bu yarışlarda Türkiye`yi ellerinden gelenin en iyisini yaparak temsil eden, Yunuscan ERŞAN, Derin BERKİN, Emine KÖKSAL, Sıla KARA, Can BOSTAN, Berkin USTA ve AKUT Sporcuları Pelin TAMER, Tayra TUNCA`ya,  fedakar ailelerine, emektar kulüp ve milli takım antrenörlerine bu gururu bizlere yaşattıkları için teşekkür ederiz. 

Türk Kayak Camiasına hayırlı olsun. 


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 5555 kez okundu.
sponsor logo