kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
AKUT Kar Sporları Bölümü Sezon Sonu Buluşması

AKUT Kar Sporları Bölümü Sezon Sonu Buluşması

AKUT Kar Sporları Bölümü sporcu ve velileri, 5 Mayıs 2013 Pazar günü, sporcumuz Derin Berkin’in annesi  İrem Sözügeçer’in ev sahipliğinde, Istanbul Gourmet’nin lezzetli yemekleri eşliğinde, AKUT SK Başkanı Nasuh Mahruki-Mine Mahruki, Genel  Sekreter Saydun Gökşin, AKS Kurucusu Yusuf Gürel, başantrenörümüz Fatih Kıyıcı ve Metin-Ece Nemutlu’nun katılımları ile buluştular. 150 kişilik bir topluluk önünde, A Takımı’na seçilen, Milli forma giyen ve Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren sporcularımıza alkışlar eşliğinde ödülleri verildi.  Sponsorlarımız, Medical Park, Bonuscard, VBG, Fibabanka, Infomag, Beta Yelken Akademisi’ne teşekkür plaketleri sunuldu.

 

İçinde, Xanadu Snowwhite Hotel, Alkoçlar Hotel’de konaklamalar, ucak biletleri, Ipad Mini gibi zengin ödüllerin bulunduğu bir piyango ile de heyecanlı ve neşeli bir kapanışla, sezonu tamamlayan AKUT SK Kar Sporları bölümü sporcularına, verimli bir yaz tatili dileriz.

 

Bu buluşmada emeği geçen, Handan İkiışık, Meral Akdikmen, Emine Sezgin, Leyla Durlu, SelinTaş’a ve ev sahibemiz İrem Sözügeçer’e tekrar teşekkür ederiz.

 

A TAKIMI LİSTESİ

  1. Can TELLİ
  2. Cem BİNGÖL
  3. Erke BESLER
  4. Pelin TAMER
  5. Tayra TUNCA
  6. Selin AÖIKGÖZ
  7. Deniz KULAKSIZOĞLU
  8. Harun Şimşek
  9. Fatma Nur GÜL
  10. Betül GÜL

Sporcularımızın başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

 


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 9648 kez okundu.
sponsor logo