kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
AKUT Kar Sporları Yaz Dönemi Antrenman Kampı Tarihleri

AKUT Kar Sporları Yaz Dönemi Antrenman Kampı Tarihleri

Yarış sezonu biteli henüz 4 hafta olmuşken, AKUT Kar Sporları Takımları, 2014-15 sezonu hazırlıklarına yaz dönemi antrenman kampları ile başlıyorlar.

2013-14 sezonunda Türkiye Şampiyonası`nda Kayak dalında 15, Snowboard dalında 13 madalya alarak en fazla podyum gören takım olan AKUT, başarısının devamı ve kalıcılığı için, çok önemli olan yaz kamplarına eğilmeye devam ediyor.

Dünyanın önde gelen kayak takımlarının da yaz antrenmanları için seçtiği Hintertux’ta, Alman, İsviçre, Hırvat, ABD milli takımları ile yanyana pistlerde antrenman yaparken, dünyaca ünlü Kostelic, Shiffrin gibi yıldızlarla da tanışma imkanı bulan AKUT kar Sporları takımlarının antrenman programları aşağıdaki gibidir.

AKUT Kayak Takımı ARC bünyesindeki yaz antrenman kampını 21 Haziran-12 Temmuz 2014 tarihleri arasında Hintertux`ta yapacaktır. Bilgi için email: karsporlari@akutkarsporlari.org

AKUT Snowboard Takımının yaz antrenmanları ise, headcoach Tomaz Bernik ve yardımcı coach Memet Guney`in idaresinde 21 Haziran - 3 Temmuz 2014 tarihleri arasında Hintertux`ta yapılacaktır. Bilgi için email: karsporlari@akutkarsporlari.org


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 7241 kez okundu.
sponsor logo