kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
闣er logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
AKUT SNOWBOARDDA FIRTINA G襤B襤 ES襤YOR

AKUT SNOWBOARDDA FIRTINA G襤B襤 ES襤YOR

20-21-22 Mart 2015 tarihlerinde Erzurum Palandöken’de yap覺lan Türkiye Kayak Federasyonu 2.Etap ve Türkiye Snowboard ampiyonas覺 yar覺malar覺na, Pegasus Havayollar覺 Sponsorluunda ve antrenör Çiçek Güney yönetiminde yar覺an, AKUT Snowboard Tak覺m覺 Kocaeli ilinden 11 sporcu ile kat覺ld覺. 

20 Mart 2015 Cuma günü, ubat ay覺nda olumsuz hava artlar覺 nedeniyle yap覺lamayan 2.etap yar覺lar覺 gerçekletirildi. Bu yar覺larda, AKUT, Minik Erkeklerde Yiit Abac覺, Çocuk 1 Erkeklerde Can Telli ve Çocuk 1 Kad覺nlarda Esin 襤çimenler ile alt覺n, Çocuk 2 Kad覺nlarda Yade Telli, +16 Kad覺nlarda Yamur Eminolu ile bronz madalya kazand覺.

Ocak ay覺nda yap覺lan 1.etap ve 20 Mart günü yap覺lan 2.etap yar覺lar覺 sonras覺, tak覺m halinde, final yar覺malar覺na kat覺lma kazanan AKUT Snowboard tak覺m覺, 2 gün süren ve oldukça sert hava artlar覺nda gerçekletirilen yar覺mlarda, çok çekimeli iniler sonras覺nda, 1.gün  Minik Erkeklerde Yiit Abac覺 ile alt覺n, Çocuk 1 Erkeklerde Can Telli ve Çocuk 1 Kad覺nlarda Esin 襤çimenler ile gümü, Çocuk 2 Erkeklerde Can Kulaks覺zolu ile bronz madalya kazand覺. 襤kinci gün yar覺lar覺nda, Minik Erkeklerde Yiit Abac覺, Çocuk 1 Erkeklerde Can Telli ile alt覺n ve Çocuk 1 Kad覺nlarda Esin 襤çimenler ile gümü ve Çocuk 2 kad覺nlarda Yade Telli ile bronz madalyaya uzand覺.

Kocaeli ilinden ampiyonaya kat覺lan tek tak覺m olan AKUT Snowboard Tak覺m覺, sezonda toplad覺覺 puanlarla ve kazand覺覺 9 alt覺n, 8 gümü ve 4 bronz madalya ile , Türkiye 襤kincilii kupas覺n覺 Kocaeli AKUT’a kazand覺rm覺 oldu.


facebook payla twitter payla Bu haber 6450 kez okundu.
sponsor logo