kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
闣er logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
Asl覺 Nemutlu

Asl覺 Nemutlu

YASTAYIZ
Uludag Kayak ve Snowboard Kulübünün baar覺l覺 ve örnek sporcusu, milli kayakç覺m覺z, AKUT Spor Kulübü kayakç覺 ve boardcular覺n覺n sevgili arkadalar覺 ASLI NEMUTLU’nun, Erzurum Konakl覺 Tesislerinde 襤stanbul’un dier genç kayakç覺lar覺yla beraber yapt覺覺 antrenman s覺ras覺nda geçirdii talihsiz bir kaza sonucu hayat覺n覺 kaybetti. Olay覺 yerinde yaayan sporcu, veli ve antrenörlerimiz büyük bir ok geçirdi, orada olmayanlar büyük bir üzüntüyle örendi. Ac覺m覺z ve kayb覺m覺z büyüktür.

Bata Sevgili Metin, Ayse ve Ece NEMUTLU olmak üzere, Uluda Kayak ve Snowboard Kulübü Yönetici, Sporcu ve Velilerine, Türkiye Kayak Federasyonuna ve bütün Türkiye Kayak camias覺na basal覺覺, karl覺 beyaz dalar覺n güzel melei ASLI’m覺za Yüce Allah’tan rahmet dileriz.

ASLI, mekan覺n cennet olsun.

AKUT Spor Kulübü
Kar Sporlar覺 Bölümü


SEVG襤L襤 ASLI NEMUTLU
Asl覺m覺z, bu sabah eski tak覺m arkadalar覺yla beraber son yolculuuna ç覺k覺yormu asl覺nda…. sabah saatlerinde bizim otobüsümüze bindiinde, yüzünde her zamanki neesi, cilveli gülümsemesi… hep y覺llar öncesini hat覺rlatt覺 bana. Bundan 4 sene önce, henüz afacan küçük k覺zlarken, Özlem’le beraber hocalar覺n覺n taklitlerini yapt覺klar覺, Gülnaz’la beraber bize dans gösterileri düzenledikleri günler geldi akl覺ma. Minibüste 5-6 y覺ll覺k kayak arkadalar覺 Derin, Deniz, Yiit, Kaan Tan ile yan yana otururken tutamad覺m kendimi tak覺ld覺m Asl覺’ma… “aaa, yaas覺n Asl覺 geri dönmü tak覺m覺na” dedim. Ne güzel bütün minibüs gülütük hep beraber…. ve ben bir taraftan düünüyordum “hale bak, biz moruk olduk, minik k覺z覺m覺z nas覺l da dünya güzeli bir genç k覺z oldu, ne büyük mutluluk….” hat覺rlam覺yorum düüncelerimin nerelere kadar gittii…

Meer Asl覺’m覺z son yolcuuna ç覺karken eski arkadalar覺yla beraber olmak istemi herhalde, kader onun için onu bizim otobüsüme koymu bugün.

Asl覺c覺覺m覺z, seni çok seviyorum, çok seviyoruz… bugün bizi onurland覺rd覺覺n, güzel neeli yüzünü son gününün sabah覺nda haf覺zalar覺m覺za kaz覺d覺覺n için sana çok teekkür ederiz. Hep o güzel gülücüklerin muzip bak覺lar覺nla yan覺m覺zda, akl覺m覺zda olacaks覺n.

Hepimizin ba覺 sa olsun. Allah sevgili Aye, Metin, Ece ve tüm ailesine yak覺nlar覺na sab覺r versin.

Mehmet Evcim

ACI PAYLATIKÇA KÜÇÜLÜR
Ac覺 payla覺ld覺kça küçülür denir; çocuklar覺, veliler, antrenör ve eitmenler, ac覺m覺z覺 hep birlikte payla覺yoruz...

Hepimizin ba覺 sa olsun; Yaradan hepimize sab覺r ve metanet versin; Sevgili Asl覺’y覺 pek istemi olmal覺 ki, yan覺na ça覺rd覺, melek k覺z覺m覺z p覺r覺l p覺r覺l güneli bir günde, bembeyaz dalardan O’nun yan覺na yükseliverdi.. diye düünelim; baz覺 eylerin aç覺klamas覺 olmuyor, çünkü...

Alp Aksudoan


facebook payla twitter payla Bu haber 13702 kez okundu.
sponsor logo