kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
Aslı Nemutlu

Aslı Nemutlu

YASTAYIZ
Uludag Kayak ve Snowboard Kulübünün başarılı ve örnek sporcusu, milli kayakçımız, AKUT Spor Kulübü kayakçı ve boardcularının sevgili arkadaşları ASLI NEMUTLU’nun, Erzurum Konaklı Tesislerinde İstanbul’un diğer genç kayakçılarıyla beraber yaptığı antrenman sırasında geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Olayı yerinde yaşayan sporcu, veli ve antrenörlerimiz büyük bir şok geçirdi, orada olmayanlar büyük bir üzüntüyle öğrendi. Acımız ve kaybımız büyüktür.

Başta Sevgili Metin, Ayse ve Ece NEMUTLU olmak üzere, Uludağ Kayak ve Snowboard Kulübü Yönetici, Sporcu ve Velilerine, Türkiye Kayak Federasyonuna ve bütün Türkiye Kayak camiasına başsağlığı, karlı beyaz dağların güzel meleği ASLI’mıza Yüce Allah’tan rahmet dileriz.

ASLI, mekanın cennet olsun.

AKUT Spor Kulübü
Kar Sporları Bölümü


SEVGİLİ ASLI NEMUTLU
Aslımız, bu sabah eski takım arkadaşlarıyla beraber son yolculuğuna çıkıyormuş aslında…. sabah saatlerinde bizim otobüsümüze bindiğinde, yüzünde her zamanki neşesi, cilveli gülümsemesi… hep yıllar öncesini hatırlattı bana. Bundan 4 sene önce, henüz afacan küçük kızlarken, Özlem’le beraber hocalarının taklitlerini yaptıkları, Gülnaz’la beraber bize dans gösterileri düzenledikleri günler geldi aklıma. Minibüste 5-6 yıllık kayak arkadaşları Derin, Deniz, Yiğit, Kaan Tan ile yan yana otururken tutamadım kendimi takıldım Aslı’ma… “aaa, yaşasın Aslı geri dönmüş takımına” dedim. Ne güzel bütün minibüs gülüştük hep beraber…. ve ben bir taraftan düşünüyordum “hale bak, biz moruk olduk, minik kızımız nasıl da dünya güzeli bir genç kız oldu, ne büyük mutluluk….” hatırlamıyorum düşüncelerimin nerelere kadar gittiği…

Meğer Aslı’mız son yolcuğuna çıkarken eski arkadaşlarıyla beraber olmak istemiş herhalde, kader onun için onu bizim otobüsüme koymuş bugün.

Aslıcığımız, seni çok seviyorum, çok seviyoruz… bugün bizi onurlandırdığın, güzel neşeli yüzünü son gününün sabahında hafızalarımıza kazıdığın için sana çok teşekkür ederiz. Hep o güzel gülücüklerin muzip bakışlarınla yanımızda, aklımızda olacaksın.

Hepimizin başı sağ olsun. Allah sevgili Ayşe, Metin, Ece ve tüm ailesine yakınlarına sabır versin.

Mehmet Evcim

ACI PAYLAŞTIKÇA KÜÇÜLÜR
Acı paylaşıldıkça küçülür denir; çocukları, veliler, antrenör ve eğitmenler, acımızı hep birlikte paylaşıyoruz...

Hepimizin başı sağ olsun; Yaradan hepimize sabır ve metanet versin; Sevgili Aslı’yı pek istemiş olmalı ki, yanına çağırdı, melek kızımız pırıl pırıl güneşli bir günde, bembeyaz dağlardan O’nun yanına yükseliverdi.. diye düşünelim; bazı şeylerin açıklaması olmuyor, çünkü...

Alp Aksudoğan


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 12612 kez okundu.
sponsor logo