kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
闣er logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
Garanti Emeklilik Windsurf Slalom Cup

Garanti Emeklilik Windsurf Slalom Cup

Garanti Emeklilik Windsurf Slalom Cup 23-26 Temmuz 2009 tarihinde Skiboardmania taraf覺ndan organize edilen turnuva Myga Surf City de gerçekleti.

襤lk defa denenen online kay覺t sistemi olan yar覺amaya, 40 online kay覺t ve toplamda 72 yar覺mac覺n覺n kat覺l覺m覺 ile 3. gün boyunca devam etti.

    

    

Yine ülkemizde ilk defa denenen PWA standartlar覺nda yap覺lan yar覺mada, erkekler ve bayanlar kategorisinde 6 Heat (Ayak) olarak gerçekletirildi. Son gün olan Cumartesi günü rüzgar覺n azizliine urayarak yap覺lmas覺 planlanan son 3 Heat gerçekletirilemedi fakat ilk iki gün sert esen havada ve arka arkaya verilen startlar ile yap覺lan 6 Heat bile yar覺mac覺lar覺 yeterince zorlad覺... 

    

    

Garanti Emeklilik Slalom Cup ile ayn覺 anda gerçekleen Billabong Beginner Cup ta SurfFest 2009 a damgas覺n覺 vurdu...

Gelecein windsurfçülerinin yar覺t覺覺 Billabong Beginner Cup ta s覺ralama u ekilde olutu...

1. Derin Evcim
2. Murat Baran
3. Sun Baylav


Beginner Cup bitiminde Garanti Emeklilik Slalom Cup ta yar覺an büyükler son gün havan覺nda Slalom yar覺覺na uygun olmamas覺 ve elenmek amac覺 ile tekrar windsurfü örendikleri malzemelere dönüp kendi aralar覺nda baya覺 FUN geçen bir yar覺ama gerçekletirdiler. Ve tek amand覺ra dönülen bu yar覺mada farkl覺 yelken teknii ile (yelkeni mafsaldan ç覺kar覺p direk ucunu boarda dayay覺p ters kullanarak) Burak Dalg覺ç birinci bitirdi ve Hüsnü Baylav oturarak kulland覺覺 bord yüzünden diskalifiye edildi :))) 

Garanti Emeklilik Windsurf Slalom Cup start an覺 ve k覺y覺 beklentilerinden bir kaç görüntü sizlerle paylamak istedik...

    

    


Cumartesi günü istenen rüzgar koullar覺 gerçeklemedi için daha önce yar覺mac覺 toplant覺s覺nda yay覺nlanan 16:45 tetehir bayra覺 indirilerek yar覺man覺n sonland覺r覺ld覺覺 bildirilip ödül töreni haz覺rl覺覺na geçildi... 

    


Garanti Emeklilik Windsurf Slalom Cup Sonuçlar覺 u ekilde olutu...

Erkekler Kategorisi
1. Remzi Kocak覺ran
2. Bora Kozanolu
3. Selim enocak

Bayanlar Kategorisinde
1. Çala Kubat
2. Lena Aylin Erdil
3. Burçe Vardarl覺

Masterlar Kategorisinde
1. Sinan Gerzile
2. Metin Osmanolu
3. Ayd覺n Gözen

Genç Erkekler Kategorisinde
1. Selim enocak
2. Onur Gümü
3. Can Göv

Genç Bayanlar Kategorisinde
1. Dilara Uralp
2. Cansu Caokun
3. Yamur Akay

olarak gerçekleti...

    

    

    

   


facebook payla twitter payla Bu haber 11386 kez okundu.
sponsor logo