kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
Nasuh Mahruki’nin AKS Sporcularına Mesajı

Nasuh Mahruki’nin AKS Sporcularına Mesajı

Nasuh Mahruki

Çok değerli genç arkadaşlarım,

AKS olarak son yıllarda kayak sporunda gösterdiğiniz başarıları, içinizdeki heyecanı ve tutkuyu, ailelerinizin size olan büyük desteği ve inancını bir süredir ilgiyle takip ediyoruz. Bu zaman zarfında, özverili ailelerinizi ve uzaktan da olsa sizleri daha yakından tanıdık ve tanıdıkça daha çok sevdik. Ailelerinizin özeni ve özverisi, sizlerin gayreti ve disiplini gelecekte büyük başarılar getirecek Türk sporuna, Türk kayakçılığına. Bunu şimdiden görmek mümkün. Emin adımlarla hedefine doğru ilerleyen tüm AKS ailesinin içten coşkusu bizi de heyecanlandırdı ve acaba biz AKUT olarak, geleceği çok parlak bu çocuklara nasıl yardımcı olabiliriz, nasıl birlikte hareket edebiliriz diye düşünmeye başladık.

1996 yılında gönüllü ve karşılıksız olarak çıktığımız Türkiye ve Türk milletine hizmet etme yolculuğumuzda, kurtardığımız yüzlerce cana ve gerçekleştirdiğimiz pek çok özgün proje ve katkıya ilave olarak, sporumuza da hizmet etmek amacıyla AKUT Spor Kulübünü kurduk. AKUT kalitesi, AKUT değerleri ve AKUT kurum kültürüyle artık sporda da varız ve spora da hizmet etmek istiyoruz. Sizler gibi bizler de ülkemiz ve insanlarımız için yapabileceğimizin en iyisini yapmak ve ulaşabileceğimiz en iyi yerlere ulaşmak istiyoruz, çünkü biz ülkemizi çok seviyoruz. İşte bu algı ve bakış açısı bizi birbirimize yaklaştırıyor.

Değerli genç arkadaşlarım, AKUT adına sizlere şimdiden aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum. İnanıyorum ki AKUT ailesi içinde olmaktan sizler de çok keyif alacak ve gurur duyacaksınız. AKUT Spor Kulübüyle birlikte hedeflerinize daha kolay ulaşacak, başarılarınıza başarı katacaksınız. Bundan sonra sizlerin daha başarılı olması için bizler de elimizden geleni ve fazlasını yapacağız ve artık hepimiz karşılıklı olarak birbirimizin başarılarıyla gururlanacağız, sizler AKUT’un kurtarmalarından, bizler de sizin kazandığınız yarışlardan ve elde ettiğiniz derecelerden.

Sizlerle birlikte daha da büyüyecek olan büyük, güçlü ve son derece prestijli bir ailenin içerisine adım atıyorsunuz, hepimiz için, ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Sevgiler,
Nasuh Mahruki


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 12304 kez okundu.
sponsor logo