kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
闣er logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
Nasuh Mahruki’nin AKS Sporcular覺na Mesaj覺

Nasuh Mahruki’nin AKS Sporcular覺na Mesaj覺

Nasuh Mahruki

Çok deerli genç arkadalar覺m,

AKS olarak son y覺llarda kayak sporunda gösterdiiniz baar覺lar覺, içinizdeki heyecan覺 ve tutkuyu, ailelerinizin size olan büyük destei ve inanc覺n覺 bir süredir ilgiyle takip ediyoruz. Bu zaman zarf覺nda, özverili ailelerinizi ve uzaktan da olsa sizleri daha yak覺ndan tan覺d覺k ve tan覺d覺kça daha çok sevdik. Ailelerinizin özeni ve özverisi, sizlerin gayreti ve disiplini gelecekte büyük baar覺lar getirecek Türk sporuna, Türk kayakç覺l覺覺na. Bunu imdiden görmek mümkün. Emin ad覺mlarla hedefine doru ilerleyen tüm AKS ailesinin içten cokusu bizi de heyecanland覺rd覺 ve acaba biz AKUT olarak, gelecei çok parlak bu çocuklara nas覺l yard覺mc覺 olabiliriz, nas覺l birlikte hareket edebiliriz diye düünmeye balad覺k.

1996 y覺l覺nda gönüllü ve kar覺l覺ks覺z olarak ç覺kt覺覺m覺z Türkiye ve Türk milletine hizmet etme yolculuumuzda, kurtard覺覺m覺z yüzlerce cana ve gerçekletirdiimiz pek çok özgün proje ve katk覺ya ilave olarak, sporumuza da hizmet etmek amac覺yla AKUT Spor Kulübünü kurduk. AKUT kalitesi, AKUT deerleri ve AKUT kurum kültürüyle art覺k sporda da var覺z ve spora da hizmet etmek istiyoruz. Sizler gibi bizler de ülkemiz ve insanlar覺m覺z için yapabileceimizin en iyisini yapmak ve ulaabileceimiz en iyi yerlere ulamak istiyoruz, çünkü biz ülkemizi çok seviyoruz. 襤te bu alg覺 ve bak覺 aç覺s覺 bizi birbirimize yaklat覺r覺yor.

Deerli genç arkadalar覺m, AKUT ad覺na sizlere imdiden aram覺za hogeldiniz demek istiyorum. 襤nan覺yorum ki AKUT ailesi içinde olmaktan sizler de çok keyif alacak ve gurur duyacaks覺n覺z. AKUT Spor Kulübüyle birlikte hedeflerinize daha kolay ulaacak, baar覺lar覺n覺za baar覺 katacaks覺n覺z. Bundan sonra sizlerin daha baar覺l覺 olmas覺 için bizler de elimizden geleni ve fazlas覺n覺 yapaca覺z ve art覺k hepimiz kar覺l覺kl覺 olarak birbirimizin baar覺lar覺yla gururlanaca覺z, sizler AKUT’un kurtarmalar覺ndan, bizler de sizin kazand覺覺n覺z yar覺lardan ve elde ettiiniz derecelerden.

Sizlerle birlikte daha da büyüyecek olan büyük, güçlü ve son derece prestijli bir ailenin içerisine ad覺m at覺yorsunuz, hepimiz için, ülkemiz için hay覺rl覺 olmas覺n覺 diliyorum.

Sevgiler,
Nasuh Mahruki


facebook payla twitter payla Bu haber 13118 kez okundu.
sponsor logo