kalkan
iletisim logo
nasuh logo
pegasus logo
feriha logo
ömer logo
hakkimizda
kamp
sporcu
haberler
foto
video
Türkiye’den Yunanistan’a Windsurf Barış Geçişi

Türkiye’den Yunanistan’a Windsurf Barış Geçişi

Nikis Theodridesşenlikleri kapamında, Çeşme Turizm MüdürüOsman KabasakalveSakız Adasıbelediyesinin birlikte organize ettikleri Türkiye Yunanistan Windsurf ileDostluk Geçişi1 Ağustos 2009 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Yaklaşık 2 haftadır üzerinde çalışılan proje bugün saat 11:00’deRüzgaraltı Alaçatı Butik Otelindeyapılan son toplantı ve kahvaltı ile start verdi. Bu etkinliğe katılan 5 windsurfçümüz;Hüsnü Baylav, Çağla Kubat, Jimmy Diaz, Ufuk Sönmez ve Sinan Ergile, Ahmet Abimizinkoçluğunda son değerlendirmeleri yapıp Rüzgaraltın’dan ayrılıp Sakız adasına geçiş yapacakları Dalyan daki Ontur Otele hareket ettiler.

Otele ulaştığımızda ilk olarak karşımızdaki Sakız Adasında gidilmesi gereken nokta üzerine son değerlendirmeler yapıldı ve malzemeler araçlardan taşınıp kurulmaya başlandı. Malzemeler kurulduktan sonra kurulan malzemeler ile yaptığımız podyum eşliğinde sporcularımız geçiş öncesi son fotoğraflarını bizler ile paylaştıktan sonra çıkış yapacakları sahile ekipmanlarını taşıdılar. Ve kalabalık bir kitle tarafından kendileriniYunanistan’ayarın dönmek üzere uğurladık.

Sakız Adasında onları Yunanistan’lı yetkililer ve sabahın erken saatlerinde burdan yola çıkıp ordaki hazırlıkları koordine edenPelin by lovekarşıladı. Hikayenin geri kalan kısmını ve fotoğraflarını yarın Pelin’den alıp sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz...

Rüzgaraltı’da buluşma ve sörfün başladığı noktaya kadar ki gelişmeleri aşağıdaki foto galerimizde bulabilirsiniz...

Rüzgaraltı’nda ayrılış anı
  

Gidilecek noktanın kararlaştırılması
  

Malzemelerin Getirilmesi ve Tiki’nin bizi gözlemesi
  

Malzemelerin kurulması ve dinlenme
  

  

  

Geçiş öncesi toplu fotoğraf
  

Çıkma Hazırlıkları
  

Ekibimizi Yunanistana uğurluyoruz
  

  

  


facebook paylaş twitter paylaş Bu haber 11642 kez okundu.
sponsor logo